side-area-logo

wnętrza i styl życia

Eleganckie lobby, charakterystyczne wejścia do budynku dostępne z pełnego zieleni,
zacisznego, wewnętrznego dziedzińca, nowoczesne rozwiązania technologiczne
oraz komfort i bezpieczeństwo.

lobby i korytarze

Eleganckie lobby wraz z recepcją i wejściami do wind wykończone zostało szlachetnymi i kamiennymi materiałami. Multimedialny panel dotykowy umożliwia odnalezienie wszelkich potrzebnych informacji na temat Krakowa i okolic, a system nagłośnienia serwuje mieszkańcom dyskretną, relaksującą muzykę w lobby i windach. Z niezwykłą dbałością o detale zaprojektowane zostały korytarze i hole z wejściami do mieszkań, spójne z charakterystyczną dla budynku elegancją wykończenia, a wszystko to inspirowane motywami charakterystycznymi dla apartamentów Nowego Jorku.

dziedziniec i strefa wejściowa

Charakterystyczne wejścia do budynku są dostępne z pełnego zieleni, zacisznego, wewnętrznego dziedzińca.

technologia

NY Residence to także szereg nowoczesnych rozwiązań będących wyróżnikiem, a jednocześnie standardem tego projektu, takich jak: szerokopasmowy Internet na bazie światłowodu, sterowanie poszczególnymi funkcjami w mieszkaniu oparte o system „Smart Home”, a także panele dotykowe typu LCD dla funkcji wideo-domofonowych oraz informacyjnych.

ochrona i monitoring

Dodatkowo nad komfortem i bezpieczeństwem mieszkańców czuwa doświadczony concierge, monitoring oraz biometryczny system dostępu do budynku.

phone-icon

+48 12 252 80 80
Kontakt

phone-icon

+48 12 252 80 80
Kontakt